Ana Sayfa » Ürünler » Twin Shaft (Çift Milli) Mikser
Twin Shaft (Çift Milli) Mikser

Twin Shaft (Çift Milli) Mikser

 • Genel Bilgiler
 • Teknik Özellikler
 • Ürün Resimleri
 • Ürün Videosu
 • Teklif Alın

Türkçe karşılık olarak çift milli manasına gelen twin shaft mikserler yüksek kapasitelere sahip ve düşük bakım ihtiyacı ile beton santrallerinde kullanılmak üzere sık talep edilmektedir. Ayrıca yüksek güvenliğe sahip olmasından dolayı da can ve mal güvenliği açısından oldukça avantajlıdır. Karıştırma işleminde kısa süre içerisinde maksimum homojenliğe çıkılmasını ise çift milli mikserle yapmaktadır. Oldukça düşük miktarlarda çimento su oranları ile çimentonun olabildiğince agrega ile temasını sağlamaktadır. Bu durumda santralde verimliliğin yüksek olmasını sağlamaktadır. Ve kısa süre içerisinde yüksek kapasitede üretim yapılmaktadır. Twin shaft mikserler çalışma prensibi olarak,  Twin Shaft milleri yatay eksende senkronize çalışırken, karıştırıcı içindeki malzeme bu arada kendi ağırlığının tesiri ile çimento ile karışır. Otomatik yağlama sistemleri sayesinde sık sık yağlama yaparak vakit kaybı yaşamanıza engel olmaktadır. Twin shaft mikserlerin çalışma prensiplerinden bahsetmişken bir de teknik özelliklerine bakmak isterseniz de;

 • Kapasite (yaş beton için): 1 – 4,5 m3
 • Redüktör: DİŞSAN
 • Yükleme kapasitesi: 1500 – 6750 litre arasında
 • Taze beton kapasitesi: 1250 – 5625 litre arasında
 • Sıkıştırılmış beton kapasitesi: 1000 – 4500 litre arasında
 • Motor gücü: 2 x 18,5 – 2 x 90 kW
 • Boşaltma tipi: hidrolik kapak

Satılık Twin Shaft Mikser

Yüksek enerji tasarrufu ve hidrolik sistemler ile çalışma özellikleri kullanılan işletmelere büyük avantajlar sağlamaktadır. Twin Shaft mikserler yüksek kapasitelere sahiptir ve ortalama üretim kapasitesi ise 120 m3 ile 180 m3 arasında değişmektedir. Sistemde çift şaftın bulunması yüksek miktarda üretim yapılmasında oldukça etkili olmaktadır. Beton üretiminin artmasına katkıda bulunmakta ve kısa süre içerisinde binlerce litre yaş beton üretimi yapılmaktadır. Twin Shaft mikserde motor redüktör grubu ile yatay mil yer almaktadır. Redüktörün etkisi ile motorlar tahrik işlemini gerçekleştirerek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Pnömatik sistemlerin kullanılması sebebi ile de boşaltım işlemleri kapakların kolaylıkla açılmasıyla basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen Twin Shaft mikserler genel özellikleri ve çalışma prensipleri bu şekilde olmaktadır. Ayrıca bakım ve onarım işlemleri yanı sıra kurulum ve montaj işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Deneyimli montaj ekibimiz ile kısa süre içerisinde firmanıza ulaştırılan makinelerin kurulumlarını gerçekleştirerek makinelerin çalışır duruma geldiği zaman teslimatlarını yapmaktayız. Ayrıca arıza gibi durumlar yaşamanız halinde deneyimli ve alanında uzman teknik servis elemanları ile kısa süre içerisinde arızaların onarımları yapılıyor ve üretimde aksama yaşamamanız için hızlı ve etkili çözümler getiriyoruz. Sizler de firmamızdan makineler satın alabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Model TWS-01 TWS-02 TWS-03 TWS-4,5 TWS-06
Kapasite ( Yaş Beton ) 1 m3 2 m3 3 m3 4,5 m3 6 m3
Redüktör Dişsan Dişsan  Dişsan Dişsan Dişsan
Yükleme Kapasitesi 1.500 lt 3.000 lt 4.500 lt 6.750 lt 9.000 lt
Taze Beton Kapasitesi 1.250 lt 2.500 lt 3.750 lt 5.625 lt 7.500 lt
Sıkıştırılmış Beton Kapasitesi 1000 lt 2000 lt 3000 lt 4500 lt 6000 lt
Motor Gücü 2×18,5 Kw  2×37 Kw  2×55 Kw  2×90 Kw  2×110 Kw
Boşaltma Tipi Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak
Twin Shaft (Çift Milli) Mikser
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir