Ana Sayfa » Ürünler » Sabit Konkasör Tesisleri
Sabit Konkasör Tesisleri

Sabit Konkasör Tesisleri

60 lık Konkasör Tesisi
90 lık Konkasör Tesisi
110 luk Konkasör Tesisi
140 lık Konkasör Tesisi

 

Konkasör, büyük ebatlardaki taş ve kayaların kırılarak dönüştürülmek üzere daha küçük parçalara ayrılmasını sağlayan makinelere denilmektedir. Sabit konkasör tesisi taşları sadece kırmıyor aynı zamanda eleme işlemleri de yaparak kaba ve büyük taşları küçük taşlardan ayırma işlemleri de yapabilen çok yönlü bir taş kırma mekanizmasıdır. Taş kırma tesisleri ise tüm makinelerinin farklı tesislerde kullanıma uygun olarak tasarlanması ve hazırlanmasını sağlayan işletmelerdir. Taş kırma ve eleme tesisleri özellikle madenler başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Yol açılma ve yol yapım tesislerinde kullanılmakta ve büyük taşları kırıp eleyerek yol yapımına uygun küçük taşlar haline getirmektedir. Malzemelerin işlenmesi ve farklı sektörlerde ya da aynı sektörde farklı bir iş alanında kullanılmasını sağlamak için geliştirilen makineler, gelişim amaçlarına uygun olarak bahsedilen işlerin tamamını yapmaktadır.

Satılık Sabit Konkasör Tesisleri

Firmamızın kullanmış olduğu makineler teknolojik olarak çağa uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Hem zamandan hem de işçi gücünden tasarruf etmeniz adına oldukça modern teknikler ile üretilen makineleri ile hizmet vermektedir. Sabit kırma eleme tesisleri ile çalışma alanınıza uygun ve uyum sağlayan makine düzenlemeleri ile işlerinizi aksatmadan ve zamanda bir kayıp yaşanmadan yapmanız için uygun koşulları sağlamaktadır. Taş kırma ve eleme tesislerimizden makine almak için hangi tesiste kullanacağınız öğreniliyor ve makinelerimizin teknik özellikleri kullanmak istediğiniz tesiste kullanıma en uygun hale getiriyoruz.

Sabit konkasör tesisleri ile üretimi yapılan kırma ve eleme makineleri zor şartlar altında çalışmak ve hava şartlarının değişimlerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca zorlu yol şartlarına uyum sağlayabilir ve nerede çalışmak istiyorsanız o yere uygun hale getirilebilmektedir. Sizler makineleri almak istediğiniz zaman firmamıza hangi iş alanında ve hangi bölgelerde çalışmak istiyorsanız firma çalışanlarımıza gerekli bilgilendirmeleri veriyor, firma çalışanlarımız ise sizler için uygun çalışma koşullarında konkasör tasarımı ve üretimi yapmaktadırlar. Farklı sektörlerde kullanılan konkasör çeşitleri ise;

  • Madenlerde kırma ve eleme işlemleri
  • Kentsel dönüşüm alanlarında
  • Taş kırma ve eleme tesislerinde
  • Organize sanayi alanlarında
  • Alt yapı çalışmalarında
  • Tren, metro gibi çalışmaların yol açım çalışmalarında
  • Kara yollarında yeni yol ve tünel çalışmaları
  • Kanalizasyon ve su kanalı açma çalışmalarında
  • Doğal gaz boru açma işlemlerinde
  • Mermer işletmelerinde

Kullanım alanı oldukça yaygın olan konkasörlerin çalışma sistemlerinde taşıma işlemleri için konveyörler kullanılmaktadır. Tesislerde kullanılan konveyör ve konkasör tasarımları tamamen çalışma alanına ve her mevsime uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Sabit Konkasör Tesisleri
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir