Ana Sayfa » Ürünler » Sabit Beton Santralleri
Sabit Beton Santralleri

Sabit Beton Santralleri

30 M3 Beton Santrali İmalatı
60 M3 Beton Santrali
100 m3 Beton Santrali
130 m3 Beton Santrali
160 M3 Beton Santrali
180 m3 Beton Santrali
Twin Shaft Mikser
Agrega Bunkeri
Single Shaft Mikser

Beton santralleri, hazır beton üretimi yapan tesislere denilmektedir. Özellikle inşaat sektöründe çok sık talep edilen betonun hazır olarak firmalara sunulması ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan oldukça kullanışlı bir tesis olmaktadır. Hazırlanan betonlar uzun yıllar sürecek olan büyük projelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir malzeme olmaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre farklı üretim kapasiteleri bulunan sabit beton santrallerinin üretim kapasitesi ortalama 30 ile 180 m3 arasında değişmektedir. Sabit beton santrallerinde daha fazla üretim yapabilmek için belirli makineler ile birlikte çalışılması gerekmektedir. Bu makinelere örnek olarak, Twin-Shaft mikseri gösterilebilir. Sabit beton santrali farklı fonksiyonel özelliklere sahip mikserler eklenerek üretim kapasitesi arttırılabilmektedir. Üretilen beton santralleri makineleri tamamen doğa dostu ve kullanımı uzun ömürlü makinelerden üretilmektedir. Doğa dostu ve çevreye zarar vermeyen yapısı sayesinde de kullanıcı firmalar tarafından dikkat çekmekte ve kullanılmaktadır. Avantaj bakımından en üst sıralarda olan sabit beton santrali avantajlarına bir bakacak olursak eğer;

  • Kapasitelerinin yüksek olmasından dolayı daha fazla beton üretimi yapılmaktadır.
  • Bilgisayar kontrolü ile çalışılabilmektedir. En iyi kalitede beton elde etme imkânları sağlamaktadır.
  • Farklı ve ekstra mikser montaj seçeneği ile çeşitli tiplerde beton elde edilebilmektedir.
  • Düşük maliyette ve kolay bakım imkânları yanı sıra stabilize çalışma imkânı da sağlamaktadır.

Yüksek Kapasiteli Beton Santrali İmalatı

Sabit beton santralleri içerisinde kullanılan malzemeler oldukça sağlam malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemelerden üretilmelerindeki avantaj ise uzun ömürlü ve mevsim şartlarından etkilenmeyen makinelerin ortaya çıkmasıdır. Ayrıca makinelerin bakımlarının kolay yapılması açısından hidrolik malzemeler ile üretilmiş ve kısa süre içerisinde hem montaj hem de temizlik işlemleri kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından yapılan yedek parça üretimi ile de kısa süre içerisinde arıza yaşamanız durumunda olaya müdahale edilecek ve üretimde aksaklık yaşamamanız adına çalışmalar yürütülmektedir.

Firmamız üzerinden seçmiş olduğunuz sabit bir beton santralini kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizler için deneyimli montaj ekibimiz ile makinelerinizi yolluyor ve kısa süre içerisinde üretim yapmanıza olanak sağlıyoruz. Ayrıca herhangi bir teknik arıza yaşamanız halinde deneyimli ve alanında uzman teknik servis personellerimiz ile arızalarınıza hemen çözüm geliştirmeye başlıyoruz. Uzun yıllardır makine üretim sektöründe hizmet veren firmamız üstün becerileri ve tecrübeli elemanları ile çalışmış olduğu firmaların ihtiyaçlarını belirleme ve ihtiyaca uygun üretim yapma konusunda artık tamamen ustalaşmıştır. İnternet sitemizde bulunan iletişim bilgilerimiz ile firmamızla iletişime geçebilir ve sizler de bu ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sabit Beton Santralleri
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir