Ana Sayfa » Ürünler » Paletli Konkasör
Paletli Konkasör

Paletli Konkasör

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Paletli konkasör sistemleri kırımı yapılacak karışık taşlar ve killi malzemelerin ayrıştırılması ve temizlenmesi işlemleri ile daha kaliteli malzemelerin oluşturulması açısından oldukça kullanış ve tercih edilme oranı en yüksek olan taş kırma makinesidir. Paletli konkasör sistemleri, her arazi koşulunda çalışmaya uygun ve mevsimsel şartlardan engellenmeyen yapısı ile firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bir diğer avantajı ise tamamen hidrolik olarak tasarlanan sistemleri sayesinde kısa süre içerisinde montaj işlemleri yapılarak çalışmaya uygun forma getirilmekte ve satın alan firmaların bir an önce üretim yapmalarında yararlı olmaktadır. Kısa süre içerisinde tonlarca taş kırma kapasitesine sahip olmasından dolayı kısa sürede birçok işin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Paletli konkasör sistemleri kullanım olanakları ve çeşitlenme olarak farklı formlarda üretilmektedir.

Kısaca tek tek sistemlere bakacak olursak;

  • Paletli Çeneli Kırıcılar: Her çeşit doğal malzemenin primer olarak kırılması ve geri dönüşüm projeleri için kullanılmaktadır.
  • Paletli Darbeli Kırıcılar: Orta sertlikteki doğal taşların kırılması ve geri dönüşüm projeleri için kullanılır.
  • Paletli Konik Kırıcılar: Granit, bazalt gibi sertlikleri oldukça yüksek taşların kırılmasında kullanılmaktadır.
  • Paletli Dik Milli Kırıcılar: Yüksek oranda ince malzemelerin üretimi açısından kullanılabilecek bir makinedir. Her türden taşın kırılmasında kullanılan güçlü bir yapısı bulunmaktadır.

Konkasör sistemleri arasında en kullanışlı makine olmasından dolayı firmalar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Ayrıca hem sabit hem de mobil olarak kullanılması açısından oldukça kullanışlı olmaktadır. Paletli kırıcılar diğer kırıcılardan farklı olarak daha sert malzemelerin kırılmasında herhangi bir sorun yaşamamakta ve kısa süre içerisinde istenilen formda malzeme üretilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Avrupa standartlarında CE sertifikalı bir makine olmasından dolayı hem uzun ömürlü hem de çevre dostu olan bir makinedir. Ayrıca olası iş kazalarının önüne geçmek anlamında firmalar için güvenli bulunmaktadır.

Firmamız tarafından imal edilen paletli konkasör sistemleri hidrolik yapıları sayesinde kısa süre içerisinde kurulum yapılarak kullanıma uygun formlara getirilmektedir. Tüm bunların yanı sıra yüksek dayanıklılığa sahip malzemelerden üretilmesinden dolayı uzun yıllar kullanıma uygun halde olmaktadır. Firmamız müşterilerinin üretim kapasitelerine uygun makine seçimlerini deneyimli kadrosu sayesinde belirlemekte ve üretim oranlarınıza uygun makineleri işletmelerinize kısa süre içerisinde ulaştırmaktadır. Ayrıca teknik servis imkânlarımız ile herhangi bir arıza durumu ile karşılaşmanız halinde deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca üretim yapılırken bol miktarda yapılan yedek parçalar ile arıza yaşama durumlarında kısa süre içerisinde bulunan yedek parçalar ile arızaların kısa süre içerisinde giderilmesine olanak sağlamaktadır.

Paletli Konkasör
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir