Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Tersiyer Kırıcı
Mobil Tersiyer Kırıcı

Mobil Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil tersiyer kırıcılar tesislerde kum makineleri olarak da adlandırılmaktadırlar. Kırma ve eleme tesislerinde en yaygın olarak kullanılan makinelerden olan mobil tersiyer kırıcılar ihtiyaca göre sekonder kırıcı olarak da kullanılabilmektedir. Tersiyer kırıcılar tesislerde üçüncüller olarak adlandırılmaktadırlar. Tersiyer kırıcılar tersiyer kırıcı, besleme sistemi, bant sistemi ve titreşimli eleği bir arada bulundururlar. Bu özellikleri sayesinde tek bir tesiste birden fazla makine bulundurması ile hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlamaktadırlar. Tersiyer kırıcılar tamamen ürünü satın almak isteyen firmaların isteklerine göre üretim yapmakta ve üretim kapasiteleri hem arttırılabilmekte hem de azaltılabilmektedir.

Tersiyer kırıcılar ve mobil tersiyer kırıcıların farklı üretim kapasitelerine sahip birden fazla modeli bulunmaktadır. Burada önemli olan nokta ise tersiyer kırıcı alırken üretim kapasitenize ve kullanım alanına uygun olan kırıcıyı seçmektir. Üretim kapasitenizin altında bir makine almanız halinde yeterli üretim verimi alamazsınız hem maliyet hem de zaman kaybınız ciddi boyutlara çıkabilmektedir. Bu konuda eğer firmamızdan yardım isterseniz sizler için bir keşif ekibi yolluyoruz ve tesisleriniz incelenerek üretim alanınıza ve üretim kapasitenize en uygun makineleri sizler için belirliyoruz. Mobil tersiyer kırıcılar seyyar tersiyer kırıcılar olarak da adlandırılmaktadır. Bu adı almasının nedeni ise tesis içerisinde gezginci çalışma faaliyetleri nedenidir. Seyyar tersiyer kırıcılar sadece bir tır yardımı ile saha içerisinde farklı bir alana ya da farklı bir sahaya taşınabilmektedirler. Mobil tersiyer kırıcılar tesis içerisinde elek üstünde ve kullanılmayan ürünlerin kum yapımı için kullanılan en uygun kırıcı çeşididir. Bu kırıcılarda incelme işlemleri için sıra duvar sistemleri bulunmaktadırlar.

Çarpa plakaları ve rotor hızlarının yüksek olması, elde edilen kumun istenilen şekilde olmasına imkan sağlamakladır. Kırımı çok güç olan taşları bile parçalayarak kum elde edilmesini sağlayan oldukça işlevsel ve güçlü makinelerdir. Kullanım alanı olarak inşaatlarda ve taş ocaklarında kullanılmaktadır. Tersiyer kırıcıların farklı üretim kapasiteleri için farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller: MTK- 50, MTK- 75, MTK- 130 adlarında farklı kapasiteleri bulunan tersiyer kırıcı modelleri bulunmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Mobil Tersiyer Kırıcı

Firmamız tarafından üretilen tersiyer kırıcılar kullanım ömrü ve hava koşullarına uygun olarak üretilmesinden dolayı firmalar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Makineleri satın almanız halinde ise kolay bir taşıma sistemi ile tek bir tır yardımı ile kolayca taşınmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj ekiplerimiz ile kısa süre içerisinde makine kurulumu yapılmakta ve çalışır bir halde firmalara teslim edilmektedir. Ayrıca teknik servis hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir.

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü Tersiyer Rotor Ebadı Elek Ebadı Jeneratör Gücü
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-50 50-70 T/S 130 MM 170 KW 1200X500 MM 1200X3000 MM 230 KW
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-75 75-100 T/S 150 MM 210 KW 1200×750 MM 1300X4000 MM 250 KW
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-100 100-200 T/S 150 MM 250 KW 1200X1000 MM 1400X4000 MM 300 KW
Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-130 200-300 T/S 150 MM 300 KW 1200×1300 MM 1600X4500 MM 350 KW

Mobil Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir