Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Eleme Yıkama Tesisi
Mobil Eleme Yıkama Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Tesisi

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Mobil sistemler, tesis içerisinde kısa süre içerisinde kurulumu yapılan ve çalışma sahası içerisinde başka bir alanda taşınması oldukça kolay olan makinelerdir. Taş kırma ve eleme tesisleri içerisinde kırılması ve öğütülmesi zor olan granit, kalker ve kireç taşı gibi taşların kırılıp daha küçük formlarda kullanılmaya uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır. Tek bir çalışma sahası içerisinde mobil kırma, mobil eleme yıkama işlemleri mobil sistemler ile yapılabilmektedir. Mobil sistemler tamamen hidrolik malzemelerden üretilmeleri ve kolay nakliye işlemleri sayesinde sabit sistemlerden daha fazla tercih edilmektedir.

Mobil sistemlerde yıkama, eleme, depolama ve kırma makineleri bulunmaktadır. Yani bir taş kırma ve eleme tesisinde ihtiyaç olan makinelerin tamamı bulunmaktadır. Sabit bir kırma makinesinin çeşitlerinin tamamını barındıran sekonder, primer ve tersiyer kırıcıların tamamı mobil makinelerde bulunabilmektedir.

Tek bir iş adı altında tüm makinelerin bulunması her firma tarafından tercih edilmemektedir. Bu firmalar ihtiyaçları doğrultusunda firmamızdan makineleri tek tek talep edebilir ve üretim kapasitelerine göre bir makine seçebilirler. Genel olarak bir kırma tesisinde kırma ve eleme işlemlerinden sonra eleme ve yıkama işlemlerine geçilmektedir. Bu tesislerde ek makineler olarak; yıkama helezonu, yıkama eleği ve bantlı besleyici sistemler bulunmaktadır.

Son Sistem Mobil Eleme Yıkama Tesisi

Eleme tesislerinden geçen ve yıkaması yapılan malzemeler, birçok tesiste kullanılmaya hazır hale getirilmektedir. Taş kırma işlemlerinden hemen sonra eleme işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer mobil kırma, mobil eleme ve yıkama işlemlerini tek bir tesis altında birleştirirseniz işlerinizi kısa süre içerisinde yapabilir hem zaman hem de enerji bakımından tasarruf etmiş olacaksınız. Kum eleme tesislerinde iş yapan makineler, üretim kapasitesi olarak saatte 60 ile 300 ton arasında iş yapabilme kapasitesine sahip olmaktadırlar. Firmalar üretim kapasitelerine uygun olan makineleri kendi işlerine uygun formlarda belirleyip ona göre makine seçimleri yapabilmektedirler. Üretim kapasiteleri altında makine satın aldıkları zaman yeterli verim elde edilemeyebilir. Bu sebepten ötürü makine alırken ya üretim kapasitenizin hesaplamalarını yaparak makine seçimi yaparsanız hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmiş olabileceksiniz. Bu bağlamda firma çalışanlarımız sizler adına işletmelerinizin üretimlerini hesaplayarak sizlere en uygun makineleri sizler için sunmaktadır.

Firmamız yüksek kalite standartlarında ve Avrupa standartlarına uygun olan CE sertifikası ile üretim yapmakta ve sağlam, uzun ömürlü malzemelerden yapılan makine tasarımları yapmaktadır. Ayrıca doğa dostu malzemelerden üretim yapılmakta ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılmaktadır. Hidrolik sistemlerin kullanılması da söküm, onarım ve temizlik açısından pratiklik sağlamaktadır.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Toplam Motor Gücü Jeneratör Gücü
MEY 1230 (Mobil Eleme Yıkama Tesisi) 70-120 T/S 1200×3000 MM 500×5000 MM 45 KW 75 KW
MEY 1645 (Mobil Eleme Yıkama Tesisi) 120-200 T/S 1600×4500 MM 600×6000 MM 60 kw 100 KW

Mobil Eleme Yıkama Tesisi
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir