Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Mobil eleme yıkama ve kırma tesisleri, taş kırma sistemlerinin ve eleme sistemlerinin bütün görevlerini tek bir sistemde toplayan tesislerdir. Tamamen mobil makinelerden meydana gelen bu tesislerde çalışmak hem zaman hem de faaliyet açısından işletmeler için oldukça yararlı olmuştur. Taş kırma sektöründe aynı anda hemen hemen bütün makinelerin bir arada bulunduğu sistem gayet kullanışlı bulunmakta ve firmalar tarafından talep edilmektedir. Sabit bir çalışma alanının olmaması her araziye uyum sağlayabileceği ve kısa süre içerisinde bir yerden başka bir yere taşınabileceği anlamına gelmektedir.

Taş kırma ve eleme tesislerinde aynı anda tüm makineleri bulunduran sistemler kısa süre içerisinde aynı anda birçok işi yapabilme ve taş kırma işlemlerini aynı zaman dilimi içerisinde tüm işleri yapabilme imkânları tanımaktadır. Mobil eleme yıkama ve taş kırma tesisleri içerisinde iş, iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan ilki gelen taşların ve kayaların iyice yıkanıp temizlenmesi ve tüm yosunlarından, toz ve kirinden ayrılmasını sağlamaktır. Daha sonra tesis içerisinde yıkama ve temizlenme işlemleri bittiği zaman kırma ve eleme işlemlerine geçilmektedir. Firmamızda bulunan mobil eleme yıkama ve taş kırma tesisleri içerisinde bulunan tesislere tek tek bakacak olursak;

  • Eleme ve Kırma Makineleri: Kırma makinelerinde oldukça başarılı olan firmamızın üretmiş olduğu diğer makinelerde de oldukça başarılı olduğu bilinmektedir. Ayrıca makinelerimiz Avrupa standartlarına göre üretilmektedir. Her firma uzun yıllar tesislerinde makinelerimizi kullanabilirler.
  • Kırma ve Yıkama Makineleri: Tesis içerisine gelen malzemelerin çalışmaya uygun formlara getirilip daha fazla verim almak adına yıkama ve eleme makineleri aynı tesis içerisine alınmıştır.
  • Eleme ve Yıkama Makineleri: Eleme ve yıkama makineleri ise tesis içerisinde bulunan malzemenin boyut olarak ayrılması ve temizlenmesi için kullanılan makinelere denilmektedir.
  • Eleme Tesisleri: Eleme tesisleri kırılan malzemelerin boyut olarak ayrılması ve aynı zamanda yabancı maddelerden ayrılması açısından oldukça kullanışlı makineler olmaktadırlar.

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi İmalatı

Firma olarak mobil eleme yıkama ve taş kırma tesisleri makinelerinin tamamının üretimini yaparak farklı firmaların özellikleri ve çalışma alanlarına uygun olarak tasarımlar yapmaktadır. Aynı zamanda üretmiş olduğumuz makinelerin tamamının bakım ve onarım işlememelerinin tamamını firma olarak karşılıyor ve kısa süre içerisinde üretimde bir aksama yaşanmadan makineleri çalışır durumda işletmelere teslim ediyoruz. Sizler de taş kırma ve eleme tesislerinde kullanabileceğiniz uygun formlarda makineler arıyor iseniz kısa süre içerisinde firmamız iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman teknik servis kadromuz ile sizlere bu hizmetleri sunmaktayız.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Çene Ağız Ebadı Tersiyer Rotor Ebadı Maksiumum Besleme Toplam Motor Gücü Jeneratör
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-60 50-80 T/S 1300×1400 MM 500×5000 MM 600×400 MM 1200X500 MM 350 MM 175 KW 220 KW
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-90 100-150 T/S 1400×1400 MM 600×6000 MM 900×650 MM 1200X650 MM 550 MM 275 KW 330 KW

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir