Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Dik Milli Kırıcı
Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil Dik Milli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Dik milli kırıcılar aşındırıcı özelliği yüksek ve kırılması zor olan malzemelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Bazalt, granit, kalker gibi taşların kırılması ve daha küçük formlara getirilerek farklı alanlarda kırılmasında kullanılan dik milli kırıcılar kullanımlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Mobil dik milli kırıcılar ve sabit dik milli kırıcılar olarak kullanılmaktadırlar. Mobil dik milli kırıcılar sabit kırıcıların yapmış olduğu işlerin tamamını yapabilir ve sabit kırıcılardan daha fazla avantaja sahiptirler.

Taşınabilme ve kısa süre içerisinde çalışmaya uygun hale getirilmesi ile kullanıcıları tarafından avantajlı bulunmaktadır. Her arazi koşulunda çalışabilme özelliği ile de dikkat çeken mobil dik milli kırıcılar her mevsim şartlarına uygun çalışma ve arazi koşullarına uyum sağlayan yapısı sayesinde dar ve engebeli arazi şartlarında çalışma imkânları sağlamasından dolayı her zaman sabit konkasör sistemleri arasında daha fazla tercih edilmektedir.

Uygun şartlarda üretim yapılan ve Avrupa standartlar CE standartlarına uygun olarak tasarlanan makine tasarımları ile hem güvenli hem de sağlam çalışma makineleri olarak tasarlanmıştır. Makineler genel olarak kum ve mıcır elde etmek için kullanılmaktadır. Mobil dik milli kırıcılar her üretim kapasitesine uygun makine tasarımları ile firmaların üretim ihtiyaçlarına göre farklı modeller barındırmaktadır. Oldukça etkili bir kırma etkisine sahip olan makineler çok büyük malzemeleri 0,5 mm ebatlarına kadar malzemeleri kırıp küçültebilmektedirler. Çalışma prensibi olarak ise taşın çarpma ile kırımı gerçekleştirilmekte ve iş kazaları ve taş sıçramalarından kaynaklı kazaların önüne geçmek adına geliştirilmiş güvenlik sistemlerine sahiptir.

Yüksek Kapasiteli Mobil Dik Milli Kırıcı İmalatı

Mobil dik milli kırıcılar, titreşimli sistemleri sayesinde düşük elektrik kullanımı ile yüksek kademelerde üretim yapılmasını sağlamaktadır. Bu özellik ile firmaların ve işletmelerin maddi anlamda tasarruf yapmalarına imkân sağlamaktadır. Tek bir şase üzerine kurulu bir sistem ile çalışan Mobil dik milli kırıcılar az yer kaplamasından ziyada zorlu ve dar arazi koşullarında çalışmaya uygun formlarda üretilmiştir. Tamamı hidrolik malzemelerden üretilen makine bakım, onarım, montaj, söküm ve temizlik gerektiren zamanlarda kolaylıkla parçaları sökülüp takılabilmektedir. Çetin kış şartlarına ve aşırı sıcak yaz günlerinde çalışmaya uygun ve her türlü arazi koşuluna uyum sağlamasından dolayı firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen mobil dik milli kırıcılar kolay taşıma ve montaj işlemleri ile kısa süre içerisinde taşınma ve üretim yapma işlemlerine hazır hale getirilmektedir. Teknik olarak bir arıza yaşamanız halinde deneyimli ve alanında uzman teknik servis personellerimiz ile kısa süre içerisinde makineleriniz çalışmasına devam edebilmektedir.

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü VSİ Rotor Ebadı Elek Ebadı Jeneratör Gücü
MVSI 700 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 150 T/S 38 MM 270 KW 700 MM 1300X4000 MM 330 KW
MVSI 900 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 300 T/S 38 MM 450 KW 1600×4500 MM 1300X4000 MM 550 KW

[/tabs]
Mobil Dik Milli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir