Ana Sayfa » Ürünler » Kübikser Kırıcı
Kübikser Kırıcı

Kübikser Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Kübikser kırıcı, orta sertlikteki ocak malzemelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Maliyet olarak oldukça uygun fiyatlarda satılmaktadır. Kübikser kırıcılar sekonder kırıcılar arasında yer almaktadır. Kırma ve eleme sistemleri arasında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dayanıklılık ve kapasite olarak oldukça yüksek olmasından dolayı da kırıcılar arasında tercih edilmesine sebep olmaktadır. Kübikser kırıcıların bir diğer önemli özelliği de primer kırıcı olarak kullanıldığında çeneli kırıcılardan daha ince malzeme üretebilmesi olmaktadır. Kübikser kırıcılar arasında saatte üretim kapasitesi olarak 80 tur / saat ve 270 tur / saat kapasite olarak çalışmaktadır. Paletlerinin mangalının çelikten oluşması ve çelik döküm rotoru ile oldukça dayanıklı olan kübikser kırıcılar işletmeler tarafından oldukça talep görmektedir. Kübikser kırıcılar hidrolik bir sisteme sahiptir. Bu özelliği ile bakım işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Oldukça kullanışlı ve güçlü bir yapıya sahip kırıcı makine, orta sertlikteki malzemelerin kırılmasında önemli bir rol oynamakta ve firmaların genellikle ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Saatte 270 tona kadar çıkan üretim kapasitesi ile de tercih konusu olmaktadır. Teknik özelliklerine bakacak olursak;

  • Besleme miktarı: 400 x 1800 mm
  • Üretim kapasitesi: 270 tur / saat
  • Maksimum besleme miktarı: 200 mm
  • Motor gücü: 185 kW
  • Rotor çapı: 1500 x 1800 mm

Teknik özellikleri genel olarak aynı olan kübikser kırıcıların çalışma prensipleri de birbirleri ile benzer özellikler göstermektedir. Kübikser kırıcılarda tam olarak 7 adet kırma kaburgası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ayar bloğu, 250 – 350 ton / saat kapasiteli olup, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanları sunmaktadır. Ürünü satın almak için firmamızın internet sitesine giriş yaparak sipariş kısmından ürünü sipariş edebilirsiniz.

Satılık Kübikser Kırıcı İmalatı

Firmamızda üretimi ve pazarlaması yapılan kübikser kırıcı piyasada oldukça talep görmekte ve uzun süredir bu sektörde hizmet eden firmamızda müşterilerinin taleplerine en kısa süre içerisinde cevap vermek adına üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörde bulunan her firmayı ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda üretimler yapmakta ve pazarlama sektöründe liderliği kaptırmama telaşındayız. Sizler de internet üzerinden ya da telefon numaralarımız ile ürün sipariş edebilir ve hemen ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Montaj ve taşıma işlemleri firmamız tarafından verilmekte ve siz değerli müşterilerimizin bir an önce işlerine hız vermesi amacı ile hızlı ve güvenli kargo ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Ayrıca bakım ve onarım hizmetleri de firmamız tarafından yapılmakta ve ürünleri uzun süre kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Kübikser Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir