Ana Sayfa » Ürünler » Dik Milli Kırıcı

Dik Milli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Küçük taneli ürünleri kırmak için dik milli kırıcı kullanılır. Küçük taneli malzemeler aynı zamanda sert ve aşındırıcı özelliklerdedir. Bu tarz malzemelerin kırılması için dik milli kırıcılar tasarlanmıştır. Dik milli kırıcılar aynı zamanda sulu ve yapışkan malzemelerin kırılmasında da kullanılmaktadır. Dik milli kırıcılarda kırma işlemi yüksek devirli bir motor sayesinde yapılır. Yüksek devirli motor kırma haznesinde bulunan taşın astara fırlamasını sağlar. Taşı taşa vurdurarak kırma işlemi yapıldığı için haznenin sürekli beslenmesi gerekir. Dik milli kırıcı ile yapılan kırma işlemi oldukça düşük maliyetlidir.

Firmamız her türlü çeneli kırıcı ile beraber dik milli kırıcı üretimi de yapmaktadır. Dik milli kırıcılar üretilirken de gereken hassasiyet gösterildiği için sorun yaşanmamaktadır. Firmamız kırıcı üretimi yaparken dünya standartlarından ayrılmamakta ve ürettiği makinelerin çevreye zarar vermemesine de dikkat etmektedir. Dik milli kırıcı üretimi yapılırken de çevre ve gürültü kirliliği yaratmamasına gayret edilmiştir. Makinelerimiz kalitesi, düşük bakım maliyeti ve hızlı bakım süresi ile özellikle tercih edilmektedir.

Firmalar dik milli kırıcı kullanarak kum ve mıcır elde etmek ister. Madencilik ve inşaat sektöründe dik milli kırıcı kullanımının yaygın olduğu görülmektedir. Her türlü sert ve aşındırıcı malzemenin bu yolla kırılması ile kum ve mıcır elde etmek mümkün olmaktadır. Dik milli kırıcılar ile iri malzemeler kırılmaz. Bu nedenle kullanılmaya başlamadan önce çeneli kırıcılar ile malzemenin küçültülmesi gerekir. Dik milli kırıcı ile 0.5 mm’ye kadar malzeme elde etmek mümkün olmaktadır. Bu kırıcı makineler metaller, ametaller, mineraller, çimento, refrakterler, aşındırıcılar, kum elde etmek için kullanılır. Agrega tesisleri, cam endüstrisi, metalurjik ve daha pek çok endüstri dik milli kırıcı kullanmaktadır. Diğer kırıcı tipleri arasında maliyeti en düşük olan bir kırıcı makinedir ve aynı zamanda yedek parça temini de ekonomiktir.

Satılık Dik Milli Kırıcı İmalatı

Kısa vadeli projeler için seyyar kırıcılar önerilir. Seyyar kırıcılar mobildir ve kolaylıkla kırım yapılacak noktaya iletilebilir. Bu kırıcılar ile malzemenin cinsine ve boyutuna göre saatte ortalama yüz ile altı yüz ton kırım yapılabilmektedir. Ayarlanabilir çene aksamları ile de dilenen boyutta malzeme elde etmek mümkün olmaktadır. Değişken şantiye sahalarında gerçekleşen kırım işlemleri için en uygunu seyyar kırıcılardır. Sabit kırıcılar ise şantiye alanına monte edilir. Uzun süreli kırma işlemi yapılması gereken durumlarda sabit kırıcılar kullanılır. Sabit olmaları daha verimli ve daha yüksek miktarlarda malzeme üretimi sağlar. Sabit şantiye alanlarında sabit kırıcıların kullanılması verimi arttırmaktadır.

Dik Milli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir