Ana Sayfa » Ürünler » Çeneli Kırıcı
Çeneli Kırıcı

Çeneli Kırıcı

60 lık Çeneli Kırıcı
90 lık Çeneli Kırıcı
110 luk Çeneli Kırıcı

125 lik Çeneli Kırıcı

Çeneli kırıcılar çalışma kapasitesi olarak 150 ton ile 900 ton arasında çalışmaktadır. Çeneli kırıcı üretimleri de firmaların istediği özelliklere göre üretilmektedir. Büyük ve sert taşları kırma işlemleri kırmak için uygun tasarımları yapılmıştır. Genel olarak bazalt, granit ve dere taşlarının kırılmasında kullanılmaktadır. Çene yapısının güçlü ve sağlam olmasından dolayı ağır çalışma şartları altında uzun yıllar çalışabilmektedir. Özellikle madencilik sektöründe tercih edilen çeneli kırıcılar engebeli arazi koşullarına ve zor hava şartlarına uyum sağlayabilmektedir. Hidrolik mekanik malzemelerden yapılmasından dolayı kurulumu taşınması oldukça kolay olmaktadır. Ayarları da kolay yapılabilir ve çalışma kapasitesi arttırılabilir. Hem birincil hem de sekonder kırıcı olarak kullanılabilmektedir. Taş kırma tesislerinde üretilen en sağlam makinelerden biri olarak geçmektedir.

Satılık Çeneli Kırıcı İmalatı

Firmamız dâhilinde üretilen çeneli kırıcılar yukarıda da bahsettiğimiz gibi oldukça sağlam ve her çalışma şartına uygun olarak tasarlanmaktadır. Sizler de özellikle ağır ve sert taşları kırmak için uygun bir kırıcı makine arıyorsanız firmamızca üretilen çeneli kırıcılardan birini çalışma ve üretim kapasitenize uygun olarak talep edebilirsiniz. Hızlı kurulum avantajlarını hızlı kurulum ekibimiz ile birleştirerek sizlere kısa süre içerisinde çalışma alanınızda kullanıma uygun çeneli kırıcı makinenizi hazırlıyoruz. Ayrıca bakım ve onarım işlemleri ile firmamız ile iletişime geçebilir ve çalışma süreciniz boyunca oldukça avantajlı ve sorunsuz bir çalışma yakalayabilirsiniz.

Çeneli kırıcılar çalışma prensipleri olarak kırıcı makine sistemleri arasında en sık tercih edilen makinelerden biri olarak firmamız bünyesinde üretimi yapılmaktadır. Avantajları saymakla bitmeyen makinenin avantajlarını inceleyecek olursak;

  • Çene yapısının ayarlanabilir olmasından dolayı istenilen ürünle çalışma imkanı,
  • Hem birincil hem de sekonder kırıcı olarak kullanılabilmesi,
  • Eksantrik mili üretiminde çelik olarak üretildiğinden çalışma ömrünün çok uzun olması,
  • Oldukça sert ve aşındırıcı kaya parçalarını rahatlıkla kırma imkanı
  • Yüksek kapasitelerde ve her arazide uzun yıllar çalışılabilmesinden dolayı çok sık tercih edilmektedir.

 

Avantajlarından da anlaşıldığı üzere her alanda çalışma özelliği ve kolay montaj avantajlarından dolayı tercih edilen çeneli kırıcılar sektörün en sağlam makinesi olmasından dolayı uzun yıllar tercih edilmeye devam edecektir.

Çeneli Kırıcı
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir