Ana Sayfa » Ürünler » Agrega Bunkeri
Agrega Bunkeri

Agrega Bunkeri

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Hazır beton üretim tesislerinde kullanılan beton yapımı kullanım malzemelerinin depolanması oldukça önemlidir. Özellikle uzun süreli ve büyük projelerde agrega malzemelerin depolanması büyük önem taşımaktadır. Beton yapımında önemli olan malzemenin biri olan agrega, kum ve çakıldan oluşmaktadır. Agrega bunkerleri ise agrega malzemelerin uzun süre depolandığı ve korunduğu alana denilmektedir. Beton santralleri aracılığı ile hazır beton elde etmek için gerekli olan tüm agrega malzemelerin türlerine göre özel olarak tasarlanmış olan bu iş makineleri özellikle uzun süre ve büyük çapta iş yapan firmalar için gereklidir.

Agrega bunkerleri tesis içerisinde belirli bir yere sabitlenerek kullanılan makinelerdir. Sabit bir noktada bulunmasından dolayı ortam ve doğa koşullarından etkilenmeden uzun süre malzemelerin saklanmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda uzun süren yaz ve kış aylarında nem ya da hava koşullarından kaynaklı deformelere yaşamadan çalışmasına devam etmesi açısından sağlam ve uzun ömürlü malzemelerden üretilmiştir. Firmamız tarafından üretilen agrega bunkeri doğa dostu malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede çevreye ya da insan sağlığına zarar vermemektedir.

Malzemelere zarar vermeden ve malzemelerin kimyasal özelliklerine zarar vermeden uzun süre saklanmasını sağlamak için özel malzemeler tarafından yapılan makine uzun süreli işler yapacak olan firmalar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Avrupa standartları ve CE sertifikalı üretilen bunkerler ülkemizde ve Avrupa’nın her ülkesinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Makineler kullanılan agrega malzemelerin boyutuna ve cinsine uygun olarak tasarlanmış bölümlerden oluşmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen agrega bunkerleri genel olarak 30 ile 600 m3 ürün kapasitesine sahiptir. Otomasyon sistemleri tarafından kontrol edilebilme özelliğine sahip olan bunkerleri istediğiniz zaman malzeme durumlarını kontrol edebileceğiniz şekilde tasarlayan mühendislerimiz kullanan personellerin daha hızlı ve daha zahmetsiz iş yapması açısından oldukça avantajlı tasarımlara imza atmışlardır. Agrega bunkerlerin çalışma sistemleri içerisinde bulunan tartım bandı sayesinde en kaliteli ürünün seçimi yapılarak beton santrallerinde en iyi malzeme eldesi sağlanır.

Yeni Nesil Agrega Bunkerleri

Firmamız tarafından tüm standartlara uygun olarak üretimi yapılan makinelerden olan agrega bunkerleri üretim yaptığınız tesisin özelliklerine göre uygun olarak tasarlanmakta ve tesis içerisinde kurulacağı yeri tamamen firmamız bünyesinde çalışan mühendisler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca firmamız üzerinden Bunker satın aldığınız zaman nakliye ve kurulum işlemleri yine firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personeller tarafından yapılmaktadır. ayrıca herhangi bir teknik arıza yaşamanız haline 7/24 firmamız ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde makinenizin çalışır ve üretim yapabilir hale getirilmesi için hizmetler vermekteyiz.

Ürün Adı Özellik Adı Değer
30 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 3×10 m³
45 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 3×15 m³
100 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×25 m³
120 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×30 m³
160 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×40 m³
600 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 6×100 m³

Agrega Bunkeri
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir