Ana Sayfa » Ürünler » 90 lık Konkasör Tesisi
90 lık Konkasör Tesisi

90 lık Konkasör Tesisi

  • Genel Açıklama
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

90 lık konkasör kırıcı makinelerin üretim kapasitesi 120-150 ton arasında değişmektedir. Zorlu çalışma koşullarına ve dar alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmış 90lık kırma ve eleme makineleri kırımı yapılacak taşların cinsine ve boyutuna göre performans göstermektedir. Taşınabilir ve kısa süreli işlerde kullanıma uygun olarak tasarlandığından dolayı tek bir şase üzerine kurulu bir şekilde tasarlanmıştır. Genel olarak sadece bir araç ile taşınabilir ve aynı şekilde dilediğiniz zaman yerinde değişiklikler yapabilirsiniz. 90 lık kırma eleme tesisleri Türkiye standartlarına ve Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmeli aynı zaman CE standartlarında da olmak zorundadır.

Firmamız bünyesinde üretilen konkasörlerin üretimi dışında hem montajı hem de teknik servis hizmetleri yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca bu özelliklerin yanı sıra yedek parça hizmeti ile bir sorun, bir kaza yaşamanız halinde kısa sürede makinenin çalışır duruma gelmesi sağlanmaktadır. Deneyimli teknik servis kadrosu ile hizmet vermekte olan firmamız en hızlı şekilde profesyonel bir yol ile sizlere ulaşacak ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. Her mevsime uygun tasarımlarımız ile uzun yıllar kulanım imkanlarını yakalayabilirsiniz. 90 lık konkasör tesisi hizmetleri ile ülkemizde ve Avrupa’da oldukça sağlam bir yerde bulunan firmamız sizler için hizmet vermekte ve teknolojiye uygun olarak tasarımlar yapılmaktadır. Son zamanlarda hem kentleşme hem de sanayide yaşanan gelişmelerden dolayı yeni yollar ve yeni yaşam alanları yapılmaktadır. Bu anlamda mobil konkasör kullanımı artmıştır.

Satılık 90 lık Kırma Eleme Tesisleri

Makine üretimi kolay bir sektör değildir ve sürekli olarak güncel olmayı ve farklı iş alanlarını takip etmek gerekmektedir. Konkasör makinesi üretimi içinde aynı şartlar geçerli olmuştur. Örneğin kısa süreli olarak kullanılacak konkasörlerin hem kolay taşınabilir hem de kısa süre içinde kullanıma hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda üretim yapan firmaların tasarımlarını ve üretimlerini hız ve zaman olarak en kısa süreye indirgemesi gerekmektedir. Bu şartlar altında seçmiş olduğunuz firmanın tamamen bu sektörde hakim ve bilgileri personeller ile çalışıyor olması gerekmektedir. Ayrıca çalışılan makineler farklı makineler ile çalışmaya uygun tasarlanmalıdır. Bu alanda tecrübeleri ilgi çeken ve takdir toplayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

90 lık Konkasör Tesisi
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir