Ana Sayfa » Ürünler » 90 lık Çeneli Kırıcı
90 lık Çeneli Kırıcı

90 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

90 lık çeneli kırıcılar tesislerde ilk olarak kayaları parçalamak için kullanılmaktadır. Primer kırıcı olarak kullanılan bu makineler asıl kırma işlemleri için maddeleri hazırlamada önemli bir rol oynamaktadır. Saatte 120 ile 200 ton arası taş kırma kapasitesine sahiptir. Oldukça yüksek bir dayanıklılığa sahip olmasından dolayı tesislerde uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmesinden dolayı uzun yıllar çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Zor arazi şartlarında çalışmaya uygun olarak tasarlanmış ve sağlam malzemelerden üretimi yapılmıştır. Her mevsimde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Almak isteyen firmaların çalışma kapasiteleri ve üretim alanlarına göre çalışma kapasiteleri arttırılmaktadır.

Firmamızca da üretilen 90 lık çeneli kırıcılar CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Güvenlik standartlarına da uygun olarak tasarlanmasından dolayı da can ve mal güvenliğini yüksek standartlar ölçüsünde sağlamaktadır. Firmamızdan almış olduğunuz ürünün kurulum işlemleri yine firmamızda bulunan deneyimli kurulum ekibi ile kısa sürede çalışır hale getirilmektedir. Sizler de ürünlerinizi almak için firmamızı tercih etmeniz halinde kısa süre içerisinde makinenizi çalışmalarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Çeneli Kırıcılar

Çeneli kırıcı makinelerin çalışma sistemleri kayaları parçalayan ilk makine olmasından dolayı oldukça sağlam malzemelerden üretilmektedir. Kayaları kırmak için sıkıştırma kuvveti uygulanır. Bu sıkıştırma kuvveti ile mekanik basınç oluşur. Çenelerden biri sabit kalırken diğer çene ise ileri geri hareketler yaparak sıkıştırılan kayaları parçalar. Bazalt, granit, kalker ve dere kayalarını parçalamak için kullanılan en uygun makine formudur. Hidrolik ayar sistemleri sayesinde hem montaj hem de kurulum işlemlerinde oldukça hızlı ve pratik olmaktadır. Firmamız tarafından üretilen tüm kırıcı sistemlerimiz için müşterilerimiz ile daima iletişim halinde olmak ve sorunlarını dinlemek üzere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bulunduğumuz sektörde her yıl olduğu gibi bu yıl da sizlere hizmet vermekteyiz.

Model CLK-90
Kapasite 150-200 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 900×650 mm
Motor Gücü 75 kW
Toplam Ağırlık 1100 Kg
Maksimum Besleme 550 mm
Min- Max Çene Açıklığı 50-200 mm
Tab 3 | Your Content
90 lık Çeneli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir