Ana Sayfa » Ürünler » 65 lik Tersiyer Kırıcı
65 lik Tersiyer Kırıcı

65 lik Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Kireç taşı, alüvyon ve taş ocağı malzemeleri için tercih edilen 65 lik tersiyer kırıcı kum makinesi diye anılan tersiyer kırıcılara oranla daha yüksek verim sağlamasıyla bilinir. Saatte ortalama 70-150 ton ürün verme kapasitesi vardır. Aynı zamanda 65 lik tersiyer kırıcının sekonder kırıcı veya tersiyer kırıcı olarak kullanılması da mümkün olabilmektedir. Bu kırıcının özelliği malzemeye uyguladığı güçlü darbedir. Malzeme astarlara çok yüksek hızla gönderilir. Malzemenin ayarlanabilir pandüller üzerinde yer alan paletlere kuvvetli gönderimi tekrarlandıkça çok ince malzeme elde etmek mümkün olmaktadır.

Firmamız 65 lik tersiyer kırıcı imalatı yaparken pandüllerin ayarlanabilir özellik taşımasını sağlar. Çubuklar bu ayarlanabilir pandüllere bağlanır. Bu sayede malzemenin rotora doğru yaklaştırma veya rotordan uzaklaştırma işlemi yapılabilmektedir. Bu işlem hidrolik pistonlar vasıtasıyla yapılmaktadır. Firmamız kullanılacak malzemeye uygun ayarlama yapmaya imkan tanıyan ayarlama seviyelerini sağlamaktadır.

Firmamız 65 lik tersiyer kırıcı imalatı esnasında dünya standartlarında üretim yaptığı için rotorun çift yönlü çalışabilir olmasına özen gösterir. Rotor dönüş yönü arzu edildiğinde değiştirilebilmekte veya otomatik bir periyot ayarı yapılabilmektedir. Bu sistem palet ömrünün uzamasını sağlar. Çift yönlü dönme palette tek yönlü aşınma olmasını engeller ve çift yönlü aşınma ile palet ömrü uzatılır. Piyasada çok fazla kırıcı makine üreticisi vardır. Bu sayı fazlalığı kırıcı makine ihtiyacı olan müşterilerin aklının karışmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kırıcı makine almak isteyen ihtiyaç sahipleri firmamız ile direkt iletişime geçerlerse her konuda aydınlanmaları sağlanacaktır.

Son Sistem Tersiyer Kırıcı İmalatı

Yüksek hızlı darbe etkisiyle kırma işlemin gerçekleştiren makineye 65 lik tersiyer kırıcı denir. Tersiyer kırıcıların nakliyesi üretici firmalar tarafından yapılmakta aynı şekilde şantiye alanına montajı da sağlanmaktadır. 65 lik tersiyer kırıcı istenirse seyyar olarak kullanılabilir veya sabit montajı yapılarak sabit olarak da kullanılabilir.

Model TK-65
Kapasite 70-120 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×650 mm
Motor Gücü 132-160 Kw
Toplam Ağırlık 1200 Kg
Maksimum Besleme 150 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

65 lik Tersiyer Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir