Ana Sayfa » Ürünler » 60 lık Konkasör Tesisi
60 lık Konkasör Tesisi

60 lık Konkasör Tesisi

  • Genel Açıklama
  • Resim Galerisi
  • Teklif Alın

Konkasör makineleri genel olarak yapı ve üretim alanlarında kullanılan taş kırma ve eleme makineleridir. 60 lık konkasör tesisleri ile kullanılan makineler saatte 60 ya da 80 ton taş kırma kapasitesine sahip olmaktadır. Küçük firmaların ve işletmelerin tercihi olan bu konkasör makineleri mobil konkasör makineleri arasında geçmektedir. Genel olarak küçük işletmeler için kullanılan bu makine isteğe bağlı kapasitesi arttırılabilmektedir. Mobil olarak kullanılan konkasörlerin sabit konkasörlerden farkı ise mobil konkasörlerin daha kısa süreli işler için ve küçük işletmelerde kullanılmasıdır. Mobil konkasörler konveyörler ile birlikte kullanılmaktadır. Firmalar kullanım alanlarını ve kullanım amaçlarını konkasör almak istedikleri firmalara bildirerek kullanmak istedikleri alana uygun olarak tasarlanmasını isteyebilmektedir.

Firmamız 60 lik kırma ve eleme tesisleri için üretim yapmakta ve mobil konkasör üretiminde ülkemizde bulunan sayılı şirketler arasında geçmektedir. Konkasör üretim ve tasarımları müşterilerin isteklerine ve çalışma alanlarına uygun olarak yapılmaktadır. Deneyimli ve alanlarında uzman ekibi ile üretimler yapmakta ve çalışmış olduğu firmaları gerekli araştırmalar ışığında tanıyarak üretimlerine hız vermektedir. Uygun ödeme imkanları ve zamanında yapılan makine teslimatları ile işlerinizin aksamadan düzgün ve zamanlı ilerlemesinde büyük katkılar sağlamaktadır. Sizler de firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz formlara uygun konkasörlere sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Konkasör Tesisleri

Konkasör satın alınırken çalışma alanına en uygun olan makine formları belirlenmelidir. Eğer uygun makineleri bilmiyorsanız firmamızda bulunan deneyimli elemanlar ile iletişime geçerek size en uygun konkasör makinesini fiyatlarını öğrenebilir ve iş alanınıza en uygun konkasör makinesini belirleyebilirsiniz. Belirlenen konkasör hem iş alanınıza hem de mevsimsel koşullara uygun olarak tasarlanıp sizlere teslim edilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz konkasörler ile bir sorun yaşamanız halinde firmamız ile iletişime geçerek hem gerekli önlemleri alabilir hem de sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Mobil konkasörler arasında arasında kapasitesi en düşük olan ve kısa süreli işler için kullanıma en uygun makine olarak geçmektedir. Sizler direkt olarak 60lık kırıcı isteseniz bile deneyimli elemanlarımız sizler için üretim kapasitenizi araştırarak gerekli üretim arttırma işlemlerini yapmaktadır. Sanayi ve endüstriyel alanda çalışma formlarına uygun konkasör makineleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

60 lık Konkasör Tesisi
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir