Ana Sayfa » Ürünler » 150 lik Tersiyer Kırıcı
150 lik Tersiyer Kırıcı

150 lik Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Taş kırma tesislerinde kullanılan iş makineleri kırıcı makinelerdir. Kırıcı makineler primer, sekonder ve tersiyer olmak üzere üç gurupta toplanır. Kırma ve eleme tesisleri için bu makineler vazgeçilemez konumdadır. Tersiyer kırıcı makineler de kendi içinde 65 lik tersiyer kırıcı, 100 lük tersiyer kırıcı ve 150 lik tersiyer kırıcı olarak ayrılır. Tersiyer kırıcılar kum makineleri olarak da bilinir. Küçük ve orta büyüklükteki taşların kum veya mıcır haline getirilmesi için bu kırıcı makineler kullanılır. Tersiyer kırıcılar taş ocaklarında ve alüvyon malzemelerin kırılmasında etkin olarak kullanılır. Her zaman yoğun bir kum ve mıcır ihtiyacı olduğu için tersiyer kırıcıların kullanımı çok yaygındır. Malzemelerin tersiyer kırıcılar ile parçalanma aşamasına gelene primer ve sekonder kırıcılardan geçmesi gerekir. Tersiyer kırıcıların zaman zaman sekonder kırıcı olarak kullanıldığı da görülmektedir.

Firmamız tarafından tüm taş kırıcı makine çeşitlerinin imalatı yapılmaktadır. Eğer şantiye şartlarında iş görülüyorsa ve kırıcı makinelere ihtiyaç varsa firmamız ile iletişime geçmek suretiyle tüm taş kırma makinelerinin temini sağlanabilir. Firmamız tüm taş kırma makinelerine garanti vermektedir ve 150 lik tersiyer kırıcı da garanti kapsamındadır. Makinelerin nakliyesi ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca ürün bakım ve onarım hizmetleri de verilmektedir.

Yeni Nesil Tersiyer Kırıcılar

Tersiyer kırıcıların üretimi 65 lik ile 150 lik tersiyer kırıcı olarak farklılaşmaktadır. Tersiyer kırıcı seçiminde kırılacak malzemenin cinsi ve getirilmesi beklenen boyut etkili olmaktadır. 150 lik tersiyer kırıcılar en yüksek üretimin sağlanmasına olanak verir. Yüksek çaplı üterim yapan firmaların tercih ettiği tersiyer kırıcı 150 lik olandır. 150 lik tersiyer kırıcılar saatte ortalama 350 ton üretim alınabilmesini sağlamaktadır. Firmalar kapasitelerine göre ve çalıştıkları malzemelere göte farklılık gösteren taş kırıcılara ihtiyaç duyarlar. Piyasada her çeşit taş kırıcıya ulaşmak mümkündür. Taş kırıcılar sabit montajlı olabildiği gibi her ihtiyaca karşılık verebilmek için mobil olarak da üretilmektedir.

Model TK-150
Kapasite 200-300 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1500 mm
Motor Gücü 315 Kw
Toplam Ağırlık 25000 Kg
Maksimum Besleme 200 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

150 lik Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir