Ana Sayfa » Ürünler » 140 lık Çeneli Kırıcı
140 lık Çeneli Kırıcı

140 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Taş kırma ve eleme tesislerinde kullanılan çeneli kırıcılar üretim kapasitelerine göre kategorilere ayrılmışlardır. Çeneli kırıcılar taş kırma tesislerinde birincil kırıcılar olarak kullanılmaktadır. 140 lık çeneli kırıcı dayanıklı ve fonksiyonel iş makineleri arasında yer almaktadır. Saatte ortalama 350 ile 700 ton arasında üretim kapasitesine sahiptir. Her sertlikteki malzemelerim kırılmasında kullanılan makineler hem oldukça güçlü hem de oldukça dayanıklı olmasından dolayı tesislerde kendine oldukça fazla kullanım alanı bulmaktadır. Makine üretimi sırasında herhangi, bir şekilde doğaya ya da çevreye zarar veren bir materyal kullanılmamış ve doğa dostu olarak hem çevrenin hem de çalışan kişilerin sağlıklarına herhangi bir şekilde bir tehdit unsuru oluşturmamaktadır. Çene yapısı kırılacak malzemenin boyutuna göre ayarlanmaktadır. Bu da makine fonksiyonlarının hem daha fazla hem de daha avantajlı olmasını sağlamaktadır. Bazalt, granit, dere malzemesi ve kireç taşı gibi malzemelerin kırılmasında oldukça etkili olmaktadır. 140 lık çeneli kırıcılar ayrıca tamamen hidrolik malzemelerden üretilmiştir. Bu da hem bakım onarım hem de montaj işlemlerinde zamandan kazanma anlamına gelmektedir.

Hidrolik yapı ile makinelerin temizlenmesi de kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Her bakımdan avantajlı olan makine sistemleri Avrupa standartları ve CE sertifikalarına uygun olarak üretilmesinden dolayı hem ülkemizde hem de Avrupa ülkelerinde kullanılmaktadır. Çeneli kırıcılar hem doğa şartlarına hem de arazi koşullarına uyum sağlayabilmekte ve her şartta kesintisiz üretim garantisi vermektedir. Çeneli kırıcılar çalışma prensibi olarak; kayaları parçalayan birincil makine olmalarından dolayı kayaları kırmak için sıkıştırma kuvveti kullanılmaktadır. bu sıkıştırma kuvveti ile mekanik basınç meydana gelir çenelerden biri sabit kalırken diğer çene belirli bir açıda ileri geri hareket ederek sıkışan kayayı parçalar. Kırılan kayalar ivme kazanarak aşamalı olarak makine çıkışına göre ilerler. 140 lık çeneli kırıcı saatte ortalama 350 – 700 ton / saat üretim yapabilmektedirler. Bu kapasite kırılacak taşın büyüklüğüne ve cinsine göre değişmektedir.

140 lık Çeneli Kırıcı teknik özelliklerine bakacak olursak;

  • Üretim kapasitesi: 450 – 600 ton / saat
  • Çene ağız ebadı: 1400 x 1100 mm
  • Motor gücü: 160 – 200 kW
  • Toplam ağırlık: 47000 kg
  • Maksimum besleme: 950 mm
  • Min- Max Çene Açıklığı: 150 – 350 mm

Makine firmamız tarafından üretilmektedir ve teknik servis hizmetleri yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Teknik bir arıza yaşamanız halinde 7/24 firmamız ile iletişime geçebilir ve teknik arızalarınızdan kısa süre içerisinde kurtularak üretiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda her türlü hizmeti sağlamaktadır.

Model CLK-140
Kapasite 450-600 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1400×1100 mm
Motor Gücü 160-200 kW
Toplam Ağırlık 4700 Kg
Maksimum Besleme 950 mm
Min- Max Çene Açıklığı 150-350 mm

140 lık Çeneli Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir