Ana Sayfa » Ürünler » 130 luk Tersiyer Kırıcı
130 luk Tersiyer Kırıcı

130 luk Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Büyük ve kırılması zor olan malzemelerin kırılmasında kullanılan 130 luk tersiyer kırıcı iş makinası saatlik kapasite olarak 190 ile 280 ton ürün üretebilmektedir. Yüksek performansı ve uzun süreli dayanımı sayesinde firmaların en çok tercih ettiği tersiyer kırıcı iş makinasıdır. Özellikle kısa sürede yüksek üretim yapabiliyor olması, iş kalitesini yükseltirken firmaların çalışma sürelerini de azaltarak zamandan tasarruf etmelerini sağlar. 130 luk tersiyer kırıcı iş makinası sekonder ve tersiyer olarak kullanılabilir özellikte sistemlere sahip olup, kireçtaşı, alüvyon, taş ocağı gibi farklı malzemelerin kolaylıkla parçalanmasını sağlar.

Yüksek hızlarda çalışarak darbe etkisi ile malzemeleri parçalayan bu makine, ayarlanabilir pandülleri sayesinde de yüksek hıza ulaşabilmektedir. Yüksek incelikteki malzeme üretimi için tersiyer kırıcıların bağlandığı pandüller ayarlanabilirdir, bu da içeriye giren malzemenin daha ince bir biçimde dışarıya çıkmasını sağlar. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde üretim kapasitesi yükselir ve kolay bir şekilde firmaların üretim yapması sağlanır, aynı zamanda hidrolik sistem sayesinde kesintisizi üretim sağlanır ve firmaların maddi açıdan kazanımı sağlanır.

130 luk Tersiyer Kırıcı Avantajları

130 luk tersiyer kırıcı iş makinaları Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmiş olup, dünya çapında pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır. Bu makinanın en büyük avantajı yüksek üretimi kısa sürede yapabiliyor olmasıdır. Makine her türlü malzemeyi inceltme kapasitesine sahip olup, bu işlemi en kısa sürede yaparak firmanın kazanımını sağlar. Kurulum açısından da oldukça kolar montaj işlemi vardır, tek tır ile kolaylıkla taşınabilmektedir ve her türlü zorlu arazi koşullarına uyum sağlayarak, kurulumu yapılabilir. Her türlü arazi ve hava koşullarında üretimine sağlıklı bir şekilde devam eder, çevreye de hiçbir şekilde zararı yoktur. Sessiz bir çalışma sistemi sayesinde şehir içlerinde de kullanılabilir.

Model TK-130
Kapasite 200-300 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1300 mm
Motor Gücü 250-315 Kw
Toplam Ağırlık 21000 Kg
Maksimum Besleme 150 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

130 luk Tersiyer Kırıcı
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir