Ana Sayfa » Ürünler » 125 lik Çeneli Kırıcı
125 lik Çeneli Kırıcı

125 lik Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Çeneli kırıcı makineleri arasında hem en sağlam hem de ilk kırıcı makine olarak çalışan 125 lik çeneli kırıcılar zorlu arazi şartlarında ve yüksek güvenlik kalitesi ile çalışma göstermesinden dolayı birçok endüstri alanında talep görmekte ve kullanılmaktadır. Saatte ortalama 450 – 500 ton üretim kapasitesine sahip olmasından dolayı da tercih edilmektedir. Çevreye zarar vermeyen ve doğa dostu mekanizmalardan meydana gelmesinden dolayı hem sağlam hem de her mevsimde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Hidrolik yapısı sayesinde ayarlanabilir çeneleri ile kırılan taşların boyutları da ayarlanabilmektedir. Ayrıca hidrolik yapının bir diğer avantajı ise montaj ve sökümleri oldukça kısa bir zamana indirgemesidir.

Firmamız tarafından da üretilen 125 lik çeneli kırıcılar ile en zor arazi ve hava şartlarında çalışabilirsiniz. Hem uzun ömürlü hem de garantili makinelerimiz ile işlerinizde aksama olmadan kısa süre içerisinde birçok işi yapabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır bulunduğu sektörde müşterilerine her alanda kullanmaya uygun makineler tasarlamaktadır. Ayrıca kaliteli teknik servis olanakları da bulunmaktadır ve deneyimli personel kadrosu sayesinde hızlı ve etkili çözümlere kavuşmanız sağlanmaktadır

Son Sistem 125 lik Çeneli Kırıcı

125 lik çeneli kırıcılar çalışma prensibi olarak diğer çeneli kırıcılar ile aynı işlevi görmektedir. Aralarında bulunan en fark ise saatte yaptıkları üretim kapasitesidir. Kayaları parçalayan ilk makine olmasından dolayı ilk olarak kayalara sıkıştırma kuvveti uygular. İki çene ile çalışmaktadır. Çenelerden biri sabit kalırken diğer çene ileri geri hareketlerle kayaları sıkıştırır bu sayede kırılan kayalar ivmeli hareketler ile çıkışa doğru ilerler. Çıkışta ise kullanılan konveyörler sayesinde stok alanına taşınabilmektedir. Bazalt, granit, mermer ve kalker gibi sert ve büyük kayaların parçalanması işlemlerinde kullanılmaktadır. Firmamızda üretilen 125 lik çeneli kırıcıların genel olarak çalışma prensipleri ve kullanım alanları tamamen yazıda anlatıldığı gibidir.

Model CLK-125
Kapasite 350-400 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1250×1000 mm
Motor Gücü 160 kW
Toplam Ağırlık 38000 Kg
Maksimum Besleme 850 mm
Min- Max Çene Açıklığı 100-250 mm

125 lik Çeneli Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir