Ana Sayfa » Ürünler » 110 luk Konkasör Tesisi
110 luk Konkasör Tesisi

110 luk Konkasör Tesisi

  • Genel Açıklama
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

110 luk kırıcı makineler 150 ile 200 ton ürün kırma kapasitesine sahiptir. Kullanılan ve tasarlanan kırıcı makineler kırılacak malzemeniz sertliğine ve boyutuna göre üretim kapasitesi arttırılmaktadır. Mobil konkasör çeşitlerinden biri olan 110 luk konkasör tesisleri kısa süreli ve küçük çaplı işlerde kullanılmaktadır. Kullanım için taşınması ve kurulumu oldukça kolay olan makineler kısa süre içerisinde kullanmak istediğiniz alana uygun formlara getirilebilmektedir. Ayrıca sabit bir konkasörün yapabildiği bütün işleri yapabilmesinden dolayı da firmalar tarafından tercih edilmektedir. Sistem olarak hidrolik bir yapıya sahip olmasından dolayı bakımı, onarımı ve temizleme işlemleri oldukça kolay ve kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmesinden dolayı da işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan 110 luk konkasör tesisleri engebeli arazi şartlarına uygun olarak tasarlanmış ve çalışma yapmış olduğunuz arazi içerisinde bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Konveyörler ile birlikte çalışmaya uygun makinelerimiz ile zor ve dar alanlarda çalışabilirsiniz. Uzun yıllardır konveyör sektöründe bulunan firmamız teknik servis ve yedek parça hizmetleri de sağlamaktadır. Ülkemizde ve Avrupa bulunan üretim standartlarına uygun olarak tasarımlar ve üretimler yapmaktadır. Teknik özellikleri ile arazi şartlarına uyum sağlamasının yanı sıra hava şartlarına da uygun olarak çalışabilirsiniz.

Satılık 110 luk Konkasör Tesisi İmalatı

Farklı makineler ile çalışmaya uygun olarak tasarlanan konkasörler sistemlerinde bulunan özel ekipmanlar ile oldukça sağlam ve uzun yıllar sürecek kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Sistemlerimizde bulunan makine ve ekipman listemize bakacak olursak;

  • Sistemlerimizde titreşimli besleyici bunker bulunmaktadır.
  • Makinelerin besleyici ebatları 3500 x 1000 mm
  • Vibromotor ile titreşim sağlanmaktadır. Bu makinenin en büyük avantajı ise sorunsuz çalışma ve minimum bakım olanaklarıdır. Vibromotor kapasitesi ise 2 x 4,5 KW
  • Kamyon ile besleme yapılabilir ve besleyici haznesi ekskavatör ve loder beslemeye uygundur.
  • Aşınmaları önlemek amacı ile besleyici aşınma noktaları değiştirilebilir tasarlanmıştır.
  • Besleyici tablasında 2 aşamalı besleme yapılabilmektedir. By-pass konveyörü sayesinde elenen topraklı malzeme stoklama alanına taşınabilmektedir.

Görüldüğü üzere sistemlerin tasarımı tamamen kullanıcıların sorun yaşamaması ve aynı anda birçok işi yapabilme kapasitesine göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

110 luk Konkasör Tesisi
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir