Ana Sayfa » Ürünler » 110 luk Çeneli Kırıcı
110 luk Çeneli Kırıcı

110 luk Çeneli Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Çeneli kırıcı makineler arasında bulunan 110 luk çeneli kırıcılar saatte ortalama 250 ile 300 ton arasında taş kırma kapasitesine sahiptir. Düşük bütçeli işletmelerin ve orta bütçeli işletmelerin çalışma sistemlerine uygun ve tasarruflu yapıları sayesinde bu firmalar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. CE standartlarına uygun olarak yapılan üretimleri sayesinde Avrupa’da ve ülkemizde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayarlanabilen çene yapısı sayesinde her boyuttan taşların ve kayaların kırılmasında kullanılmaktadır. Bazalt, dere taşı, kalker, granit, boksit, kömür ve demir cevheri kırımında kullanılabilmektedir. Kullanılan malzemeler çevreye ve doğaya zarar vermeyen malzemelerdir ve uzun yıllar boyunca çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Kolay kurulum ve taşınmasından dolayı kısa süre içerisinde bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız 110 luk çeneli kırıcılar üretmekte ve bu alanda oldukça uzun yıllardır. Hizmet vermektedir. Sektörde edindiği tecrübelerini müşterileri paylaşmaktan asla çekinmiyor hatta her geçen gün büyüyen şirketine yeni iş alanları eklemeye devam ediyor. Sizler de firmamız üzerinden çeneli kırıcı sahibi olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek hemen kullanım alanlarınıza ve üretim kapasitenize uygun çeneli kırıcı makinelerden birine sahip olabilirsiniz.

Satılık Çeneli Kırıcılar

110 luk çeneli kırıcılar, çalışma prensibi olarak kayaları parçalayan ilk makine olmasından dolayı oldukça sağlam malzemelerden üretilmiştir. Bu mekanizmalar kayaları sıkıştırma kuvveti ile parçalamaktadır. Bu sıkıştırma kuvveti mekanik bir basınç oluşturur. Çenelerden biri sabitken diğer çene ileri geri hareket ederek kayaları sıkıştırarak parçalar. Kayalar daha sonra ivme kazanarak çıkış konveyörüne doğru düşer. Hidrolik ayarlamalı sistemler sayesinde istenilen ürün elde edilebilmektedir. Kırılan taşların büyüklükleri hidrolik ayarlama sistemleri ile değiştirilebilmektedir. Firmamız dahilinde üretilen çeneli kırıcıların tamamı uzun yıllar çalışmaya uygun malzemelerden üretilmiş ve her hava ve çalışma şartına uygun olarak tasarlanmıştır.

Model CLK-110
Kapasite 250-350 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1100×850 mm
Motor Gücü 132 kW
Toplam Ağırlık 3300 Kg
Maksimum Besleme 750 mm
Min- Max Çene Açıklığı 100-200 mm

110 luk Çeneli Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir