Ana Sayfa » Ürünler » 100 lük Tersiyer Kırıcı
100 lük Tersiyer Kırıcı

100 lük Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Saatte ortalama 150-200 ton ürün almak isteyen şantiyelere 100 lük tersiyer kırıcı kullanmaları tavsiye edilir. Kireçtaşı, kalker benzeri ürünlerin çok ufak parçalara ayrılması için kullanılan bir makinedir. Taş ocaklarında yaygın kullanılır ve duruma göre sekonder kırıcı olarak da kullanılmaktadır. Hızlı darbelerle paletlere vuruş sağlayarak haznede yer alan malzemenin iyice ufalanmasını sağlar. Zaman zaman sekonder kırıcılardan kaçan malzemeler olabilmektedir.

Bu malzemelerin de istenilen boyuta getirilmesi için 100’lük tersiyer kırıcı kullanılır. Tersiyer kırıcılar tüm kırma işlemleri geçildikten sonra devreye girer. Kırılması gereken malzemenin iyice ufalanarak istenilen boyuta gelmesini sağlamak için kullanılır. Kırma işlemi primer kırıcılar ile başlar. Primer kırıcılar büyük taş kütlelerinin daha küçük parçalara ayrılmasını ve sekonder kırıcılar için uygun hale gelmesini sağlar. Sekonder kırıcılar ile de malzeme istenilen boyuta getirilir. Fakat kum haline gelmiş malzeme gerekiyorsa burada devreye tersiyer kırıcı girer. Yüksek verim için de 100 lük tersiyer kırıcı önerilir.

Firmamız kullanıcı memnuniyetini sağlamak için kırıcı makinelerin imalatında yüksek standartlar kullanmaktadır ve 100 lük tersiyer kırıcı imalatında da bu yüksek standartlar kullanılmıştır. Firmamız ürettiği kırıcı makinelerinin imalatından başlayarak sorumluluk alır ve nakliyesinden montajına kadar tüm işlemleri üstlenir. Makinelere sürekli bakım ve onarım desteği de verilmektedir.

Kırıcı makinelerin farklı kullanım amaçları vardır. Her bir makine farklı boyutta taş kırma amacına hizmet eder. Kırılacak malzemenin istenen boyuta gelmesi için primer, sekonder ve 100 lük tersiyer kırıcı peş peşe kullanılır. Çok ufak parçalar istenmiyorsa kırma işlemi sekonder kırıcılar ile noktalanabilir. Sekonder kırıcıların ayarlanabilir çene boyları sayesinde malzemeyi istenilen boyuta getirebilme kapasitesi vardır. Fakat iyice inceltilmiş malzeme gerekiyorsa mutlaka tersiyer kırıcıların da kullanılması gerekir. Tersiyer kırıcılar kendi içlerinde 65’lik, 100’lük ve 150’lik olarak ayrılır.

Model TK-100
Kapasite 150-200 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1000 mm
Motor Gücü 200-250 Kw
Toplam Ağırlık 1600 Kg
Maksimum Besleme 150 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

100 lük Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir